Pronájem bytů

Prezentace předváděcích vozů

Během domácích hokejových utkání BK Mladá Boleslav a volejbalových zápasů VK Benátky nad Jizerou nás již od začátku sezóny můžete vidět s našimi předváděcími vozy.

Neváhejte a domluvte si testovací jízdu s aktuálními modely ŠKODA... kontaktujte naše prodejce v Praze a Benátkách nad Jizerou.

VK Benátky nad Jizerou - VK Lvi Praha

Sobotní 21. kolo mužské UNIQUA extraligy v Benátkách nad Jizerou jsme využili pro vystavení předváděcího vozu SUPERB Combi. 
I přes první vyhraný set domácí tým volejbalistů nakonec tento zápas prohrál 1:3.

 

BK Mladá Boleslav

Během hokejové sezóny 2022/2023 jsme aktivní v prezentaci našich předváděcích vozů v rámci zápasů BK Mladá Boleslav. 
V pátek 13.1.2023 jste nás na ledě mohli vidět s modely ENYAQ Coupé iV a SUPERB Combi.

Pobočky Praha / Benátky nad Jizerou

Rádi bychom vás informovali o našem autodealeru Autokomplex Menčík, který je hrdým prodejcem vozů Škoda. Naše společnost má dvě pobočky, aby vám mohla lépe sloužit. První z nich se nachází v krásném městě Benátky nad Jizerou, kde vám s radostí poskytneme vynikající služby a nabídneme širokou škálu vozů Škoda.

Druhou pobočkou je Autokomplex Menčík v Praze - Karlíně, kde vám také rádi pomůžeme najít ten pravý vůz Škoda pro vaše potřeby. Ať už hledáte rodinné auto, spolehlivý vůz do města nebo elegantní model pro vaše firemní potřeby, naše pobočky vám stojí k dispozici s odborným poradenstvím a výjimečným servisem.

Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost vám ukázat špičkovou kvalitu a profesionální péči, kterou můžete očekávat od Autokomplexu Menčík.

Naši partneři

AWA
Registrace čipu | Nahlášení nálezu | Jak na to?