Pronájem bytů

Testovací jízdy iV - Federal Cup 2023

V sobotu 20.5.2023 jsme na showroomu v Praze - Korybutova pořádali od Testovací jízdy vozů Škoda iV.
Event se konal u příležitosti 11. ročníku mezistátního poolbilliardového utkání Česko-Slovensko pod názvem Federal Cup 2023. Souboj o putovní pohár proběhl mezi pěti nejlepšími hráci z České a Slovenské republiky.

Bylo možné projet se vozy Enyaq iV, Enyaq iV Coupé RS, Superb iV, konzultovat s našimi certifikovanými prodejci a zároveň ochutnat lahodnou kávu Tchibo, osvěžující džusy Relax a sledovat do poslední chvíle napínavé utkání mezi čechy a slováky.
Nakonec zůstal pohár "doma".

Všem zúčastněným děkujeme :-)

MČR 3 BAND ZS Jablonec nad Nisou

O víkendu 22.-.23.4.2023 jste nás mohli s vozy Škoda Enyaq Coupé iV a Karoq vidět na kulečníkovém MČR v 3 BANDU na ZÁVODNÍM STOLE v Jablonci nad Nisou.

Jednalo se o uzavřený nominační turnaj do reprezentace ČR pro 16 hráčů dle aktuálního žebříčku ČR pořádaný oddílem sportovního kulečníku TJ BIŽUTERIE Jablonec. 

 

Prezentace předváděcích vozů

Během domácích hokejových utkání BK Mladá Boleslav a volejbalových zápasů VK Benátky nad Jizerou nás již od začátku sezóny můžete vidět s našimi předváděcími vozy.

Neváhejte a domluvte si testovací jízdu s aktuálními modely ŠKODA... kontaktujte naše prodejce v Praze a Benátkách nad Jizerou.

Pobočky Praha / Benátky nad Jizerou

Rádi bychom vás informovali o našem autodealeru Autokomplex Menčík, který je hrdým prodejcem vozů Škoda. Naše společnost má dvě pobočky, aby vám mohla lépe sloužit. První z nich se nachází v krásném městě Benátky nad Jizerou, kde vám s radostí poskytneme vynikající služby a nabídneme širokou škálu vozů Škoda.

Druhou pobočkou je Autokomplex Menčík v Praze - Karlíně, kde vám také rádi pomůžeme najít ten pravý vůz Škoda pro vaše potřeby. Ať už hledáte rodinné auto, spolehlivý vůz do města nebo elegantní model pro vaše firemní potřeby, naše pobočky vám stojí k dispozici s odborným poradenstvím a výjimečným servisem.

Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost vám ukázat špičkovou kvalitu a profesionální péči, kterou můžete očekávat od Autokomplexu Menčík.

Naši partneři

AWA
Registrace čipu | Nahlášení nálezu | Jak na to?