Pronájem bytů

Škoda Plus na Prvomájovém jarmarku

Letošní firemní prezentaci jsme zahájili na "domácí půdě" s vozy Škoda Plus.
S prodejním týmem jsme se zúčastnili Prvomájového jarmarku v Benátkách nad Jizerou.

      

I malá firma může dokázat velké věci

Jedinečný rok 2023 v historii rodinné firmy Autokomplex Menčík.

V tomto roce společnost oslavila 30. výročí založení. Významnou tečkou za uplynulým jubilejním rokem je ocenění Nejlepší obchodník 2023 v ČR udělené společností Škoda Auto, získané poprvé za 30letou působnost firmy.
Za úspěšnou dosavadní kariéru patří poděkování především zaměstnancům a všem věrným zákazníkům. Cílem do budoucna je pro vedení společnosti i nadále poskytovat komplexní služby v oblasti prodeje nových i ojetých vozů včetně servisu.

     

Aplikace MyŠkoda

Život s vaším vozem vám zpříjemní nová aplikace MyŠkoda.
Vylepšená aplikace vás zaujme svým designem, jednoduchým ovládáním a především řadou užitečných funkcí na jednom místě.
Nově přibyla záložka Discover, která přináší novinky a tipy ze světa Škoda. Aplikace i nadále umožňuje sledovat stav vozidla, kontrolu zda nejsou otevřené dveře, stažená okénka,...
U elektromobilů může uživatel ovládat nabíjení, jeho limit, spustit na dálku klimatizaci,...
Více informací naleznete na webu aplikace MyŠkoda
Archív

Pobočky Praha / Benátky nad Jizerou

Rádi bychom vás informovali o našem autodealeru Autokomplex Menčík, který je hrdým prodejcem vozů Škoda. Naše společnost má dvě pobočky, aby vám mohla lépe sloužit. První z nich se nachází v krásném městě Benátky nad Jizerou, kde vám s radostí poskytneme vynikající služby a nabídneme širokou škálu vozů Škoda.

Druhou pobočkou je Autokomplex Menčík v Praze - Karlíně, kde vám také rádi pomůžeme najít ten pravý vůz Škoda pro vaše potřeby. Ať už hledáte rodinné auto, spolehlivý vůz do města nebo elegantní model pro vaše firemní potřeby, naše pobočky vám stojí k dispozici s odborným poradenstvím a výjimečným servisem.

Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost vám ukázat špičkovou kvalitu a profesionální péči, kterou můžete očekávat od Autokomplexu Menčík.

Naši partneři

AWA
Registrace čipu | Nahlášení nálezu | Jak na to?